ONLINE İNGİLİZCE OKULU

ŞİMDİ SATIN AL

Merhaba ben İngilizce öğretmeni Taner Çağlı,

4 Ayda ileri düzeyde İngilizce Öğreten Kod Değiştirme Eğitimi artık %100 Online!

Malumunuz daha önceki eğitim formatımızda ayda 1 hafta sonu ‘yüz yüze’ İngilizce Kampları yapıyor sonrasında 28 gün online devam ediyorduk ancak bu yüz yüze kamplara katılmak mecburi olduğu için şehir ve ülke dışından katılım mümkün değildi. Salgın endişesinden dolayı, yüz yüze kamplarımızı da “online canlı yayın” ile gerçekleştirmeye karar verdik. Artık dünyanın neresinde olursanız olun 4 ayda sıfırdan ileri düzeyde İngilizce öğrenebileceksiniz.

Eğitim İçeriği

 1. Her ay 10 saat Online Canlı Yayında Taner Çağlı ile İngilizce Eğitimi. (Canlı dersler portala kayıt ediliyor. Canlı derslere katılamasanız bile istediğiniz zaman portaldan izleyebilirsiniz.)
 2. Performansa göre, canlı yayında ek dersler.
 3. TÇ portal üzerinden izleyebileceğiniz ekstra konu anlatımı videoları,
 4. Yalnızca öğrencilerime özel hazırladığım “İngilizcenin Matematiği” isimli e-book (ders kitabı).
 5. Dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebileceğiniz egzersizler,
 6. Yazma ve anlama becerilerini üst düzeye taşıyacak egzersizler,
 7. Danışman hocanıza anlık soru sorma imkanı.

Önemli Detaylar

 • Kod Değiştirme, yepyeni bir bakış açısı gerektirdiğinden eğitime herkes sıfırdan başlamak zorundadır. Eski bilgilerinizin veya mevcut seviyenizin bir önemi yok. Okuma yazma bilmeniz yeterlidir.
 • Ödev ve egzersizler için günde 40-60 dk zaman ayırmanız gerekmektedir.
 • Yaş Sınırı yok ancak önerilen 12 yaş ve üzeridir. 12 Yaş altı ebeveyni ile ücretsiz katılabilir.
 • Canlı dersleri kaçırırsanız veya tekrar izlemek isterseniz, tüm dersleri TÇ portaldan dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar yeniden izleyebilirsiniz.
 • Portala ve her şeye cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız olması şart değil.
 • Bu eğitimde, bir özel derste bulabileceğiniz tüm imkanlar bulunmaktadır. Özel dersten tek farkı dersi 500 kişinin aynı anda izliyor olmasıdır.
 • TÇ Portal, tam teşekküllü bir Online İngilizce Okulu’dur. Sorumluluklarını yerine getiren her öğrenci 4 ayın sonunda ileri düzeyde İngilizce ile mezun olur.

15-16 TEMMUZ tarihinde açılacak olan sınıfımıza 5.400 ₺ + KDV ile kaydolun.

ŞİMDİ SATIN AL

Ders Programı ve İçerik Özeti

Online İngilizce Eğitim Programı’nda her ay 1 etap demektir ve eğitim toplam 4 etaptan oluşur. Her bir etap yurtdışında alacağınız 6 aylık bilgi ve beceriye eşittir. Yani 4 Aylık eğitimi layıkiyle tamamlayan herkes yurtdışında 2 yıl eğitim görmüş kişiler kadar İngilizce bilir. Eğitimin size vaat etmediği tek şey, ne kadar hızlı yazacağınız ve ne kadar hızlı konuşacağınızdır. Hayatınızda İngilizceyi aktif olarak kullanıyorsanız makul hızda yazabilir ve konuşabilirsiniz.

1. Etap: Dillerin felsefesi, İngilizce düşünme, Genel gramer bilgisi, İngilizcenin matematiği, Temel konuşma prensipleri, Doğru telaffuz tüyoları.
2. Etap: Mastarlama, Kelime türetme yöntemleri, ileri gramer, basit cümlelerle etkili konuşma tüyoları,
3. Etap: Etkili sözlük kullanımı, birleşik yapılı kompleks cümleler, gramer, akıcı konuşma tüyoları.
4. Etap: Bağlaçlı ve kompleks cümleler, tercümanlık düzeyinde gramer eğitimi, sadeleştirme eğitimi, etkili ve doğal konuşma prensipleri, okuduğunu anlama ve akademik sınav tüyoları.

Nasıl Ortaya Çıktı?

Türkiye’de yabancı dil eğitiminde ‘ezberciliğe karşı’ başlattığım mücadelenin en önemli parçası olan “Online İngilizce Okulu” projesi tüm hızıyla devam ediyor. 2 Yıl önce, 4-6 Kişilik butik sınıflar pazarlamasını yerle bir edip 100 kişilik muhteşem sınıflar sloganıyla bu projeye başlarken amacım, yaklaşık 10 Yıldır bizzat verdiğim Kod Değiştirme Eğitimi’ni zamanı etkin şekilde kullanarak günümüz yaşam tarzına daha uygun hale getirmekti. Yüz yüze eğitim programlarımız zaten yarı-online gerçekleşiyordu. Pandemi süreciyle beraber program %100 online hale geldi ve TÇ portal, yenilenmiş devasa içerik ve uzman ekibi ile tam teşekküllü bir Online İngilizce Okulu’na dönüştü. Bu okulda kendinizi ‘birebir ders’ alıyor gibi hissedeceksiniz.

ŞİMDİ SATIN AL

Kod Değiştirme Yöntemi Nedir?

Eğitim sistemim “Kod Değiştirme” Türkçe düşünce sistemine göre hazırlanmış olup Türklerin en iyi anlayacağı şekilde tasarlanmıştır. Bu eğitimin her anında kendinizi tekrar keşfedecek ve İngilizce düşünmenin aslında ne olduğunu anlayacaksınız. İngilizce düşünmek ‘İngiliz gibi’ düşünmektir ve İngiliz gibi düşünebilmek için önce Türk gibi düşünmenin ne olduğunu anlamak gerekir. Eğitimin 1. Etabında bu en önemli engeli aşmaya çalışacağız. Sonrası zaten hızla ve kolaylıkla gelişecektir.

Kod Değiştirme, size sadece profesyonel düzeyde İngilizce öğretmez aynı zamanda dilediğiniz her dili kolaylıkla öğrenmenizi sağlayacak anahtarı verir. Yani bir Alman, bir Fransız İngilizceyi hangi özelliklerinden ötürü kolay öğreniyorsa o özelliklere sahip olmanızı sağlar. Dünyaya %3’lük “Türkçe düşünce sisteminden” değil de %97’lik “İngilizce düşünce sisteminden” bakmanızı sağlar. Bunu başardıktan sonra gramer, kelime ezberlemek, pratik yapmak gibi süreçler size hem daha mantıklı hem daha kolay geleceğinden hedefinize ulaşmakta zorlanmazsınız.

Kod Değiştirme Eğitimi’nde Başarılı Olmanın Sırrı Nedir?

Bu eğitimde sizi başarmaktan alıkoyacak tek şey istikrarsızlık olabilir. Bu yüzden en önemli kriterimiz, şu anda ne kadar İngilizce bildiğiniz değil, bundan sonra kural ve şartlara ne kadar uyum sağlayabilecek durumda oluşunuzdur. Bu program, her ay 1 hafta sonu Cumartesi-Pazar tam gün yüz yüze online ders olmak üzere +28 gün günlük 40 dk uzaktan ödev-egzersizlerden oluşmaktadır. Bu şekilde toplam 4 aylık bir süreci kapsamaktadır. Başlangıçtaki seviyeniz ne olursa olsun 4 ayın sonunda bir İngilizce öğretmeni düzeyinde muhteşem bir İngilizce ile mezun olabilirsiniz. 28 Günlük uzaktan ödev-egzersiz sürecinde, ben ve ekibim sizlere günlük geri bildirimde bulunacağım ve tüm sorularınızı cevaplayacağım için bu egzersizleri aksatmadan yapmanız çok önemli. Bu sayede bir önceki gün yaptığınız hataları bir sonraki gün yapmayacak ve her gün bilgi ve becerinizin üzerine koymaya devam edeceksiniz ancak ödevleri günlük yapmazsanız sizlere hızlı geribildirimde bulunamam ve ters giden veya eksik kalan şeyleri toparlayamam, bu durumda da kendinizi geri kalmış hissedebilirsiniz. Geri kalmışlık hissi motivasyonunuzu kıracağından sizi eğitimden soğutabilir ve bırakmanıza sebep olabilir. Bırakmak ise bir çözüm değildir. Eğer sayfama girip bu yazıyı okuduktan sonra o muhteşem sınıfta yer almaya karar verirseniz 4 ay boyunca günlük 40-60 dk bana zaman ayırmayı kabul ettiğinizi varsayacak ve buna göre davranacağım. İstikrarlı davrandığınız takdirde daha ilk haftadan zihninizde, dilinizde, bakış açınızda kısacası hayatınızda inanılmaz şeyler olacak!

ÖNCE TÜRKÇE, ÇÜNKÜ…

İngilizce bir hedefse Türkçe konumdur; konumunu bilmeyen hedefini bulamaz. Benim bütün mücadelem ve eğitim sistemim işte bu düşünce üzerine kurulu. Mesele hangi dili öğrenmek istediğiniz değil, hangi dilden öğrenmek istediğiniz. Dünyanın en sezgisel dili olan Türkçeyi gerçekten keşfedip Türkçenin labirentlerinden çıkabildiğiniz zaman bütün dünya dillerinin kapısı zaten açılacaktır. Sonra tek yapmanız gereken, hayatı yaşamak! Ama “ben yaşayarak öğreneceğim; bir yol haritasına ihtiyacım yok” derseniz Türkçenin labirentlerinde takılıp kalırsınız. Sonra işin içinden çıkamayınca “Aman canım Türkçeyi karıştırmamalıyım, Türkçeyi düşünmemeliyim” diyerek kurtulmaya çalışır ama kendinizi daha da büyük bir kaosun, belirsizliğin içine atarsınız. Hele ki bir an evvel İngilizce öğrenmesi gereken bir yetişkinseniz… Ben, hiçbir zaman Türkçe kötüdür demiyorum; bilakis söz konusu derinlikse, söz konusu pratik olmaksa, söz konusu bir taşla iki kuş vurmaksa Türkçe dünyanın en mükemmel dilidir. Ancak, “mesele İngilizce öğrenmekse Türkçe, maalesef zor bir kaynaktır” diyorum. O halde yabancı dil öğrenirken Türkçeyi bir kenara mı atmalıyız? Tabii ki hayır. Çünkü “İngilizceyi İngilizce üzerinden öğrenmek daha da zordur”. Bu yüzden size tavsiyem, denize düşüp yılana sarılmak yerine yüzmeyi öğrenin. Türkçeyi keşfedin, dünyalar sizin olsun…

Taner Çağlı